بیانیه حضرت حجت السلام و المسلمین حاج آقا نظام زاده پیرو انتشار اولین شماره مجله علمی ،فرهنگی واجتماعی میثاق

بسم الله الرحمان الرحیم

خواهران و برادران عزیز  ایرانی دانشجوی شاغل به تحصیل در شبه قاره هند

تصمیم اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان به انتشار مجله الکترونیکی با محتوای علمی، فرهنگی و اجتماعی که توسط خود دانشجویان و با اتکای به داشته های علمی و فکری خود تامین محتوا می شود اقدام مبارکی است که می تواند در رشد و خلاقیت دانشجویان گرامی نقش مهم و اساسی ایفا نماید، همت مسئولان دانشجویی و همکاری سایر دانشجویان بر غنا و اثر گذرای این پدیده مبارک علمی و فرهنگی بیفزاید و هر شماره آن از شماره قبلی غنی تر و پربارتر باشد.
امتیاز اساسی این گاهنامه یا فصلنامه در این است  که مطالب درج شده در آن تراوشات علمی و فکری دانشجویان است و همراه با ابداع و نوآوری است و نه نقل مطالب دیگران و انتقال مطالب از کتب و مجلات دیگر.
گرچه این امر تا اندازه زیادی نیازمند به کار مداوم و اندیشه و پژوهش عمیق و جدی است لکن محصول آن فوق العاده ارزشمند و قابل اعتماد است.
اینجانب مراتب مسرت و حمایت بی دریغ خود را از این تصمیم شایسته اعلام می کنم و برای دست اندرکاران محترم آن به ویژه دبیر محترم اتحادیه جناب آقای خانی پور آرزوی موفقیت و پیروزی دارم و انتشار اولین شماره آن را در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به فال نیک میگیرم و امیدوارم به برکت خون پاک شهیدان انقلاب اسلامی و منویات پاک امام راحل (رضوان الله تعالی علیه) و مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی (مدظله العالی) در عداد یکی از ثمرات ماندگار انقلاب اسلامی قرار گیرد.

محمد علی نظام زاده 
نماینده مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایرانی آسیا و اقیانوسیه
۱۳۹۸/۱۱/۱۲

اساتید گرانقدر و دانشجویان عزیز مقیم هندوستان می توانند آثار و نوشته های علمی، فرهنگی و اجتماعی خود را جهت  چاپ در مجله الکترونیکی میثاق به دبیر خانه اتحادیه انجمن های  اسلامی شبه قاره هند ارسال نمایند 
etahadiye36india@gmail.com

مدیر مسئول 
منوچهر خانی پور  -     
سردبیر
داود جعفری  -    

  
ویراستاران

بهروز تواندشتی  -    
امیر عباس رزاقی  -    

مهرزاد بالایی  -    

   
مسئول هیئت تحریریه
نوید گرجی پور  -    

       
 اعضای هیئت تحریریه
پیمان صادقی  -     
بهروز توان دشتی  -     
امیرعباس رزاقی  -     
علیرضا کریمی  -     
سیروس زابلی  -